Destek
444 62 20
WhatsApp Sipariş
0537 442 49 99

Hediyelik Ürünler

Sevdiklerinize alacak hediye bulmakta zorlanıyormusunuz? İşte size farklı içeriklerde hediyelik ürünler. Özel kutu ve ambalaj seçenekleri ile seçim yapmanız oldukça kolaylaşacak.


Antep Tepsisi

125,00 TL / 1250 Gr. Tepsi

Antep Tepsisi

Karışık Antep Lezzetleri Tepsisi..

125,00 TL

Damat Tepsisi

200,00 TL / Küçük

Damat Tepsisi

Midye Baklava, Antep Fıstıklı Muska, Cevizli Şıra Sucuk, Antep Fıstıklı Paşa Lokum, İkramlık Antep Fıstık Ezmesi Sarma, Tuzlu Kavrulmuş Antep Fıstığı Ana Çatlak, Antep Fıstıklı Bohça Lokum, Antep Fıstıklı Fitil Lokum, Tane ve Toz  Antep Fıstık içi Süslemesi ve Dekorlu lüks ikram tepsisi içer..

200,00 TL

Misafir Paketi Seti

İçeriğinde; Spesiyal kutusunda Net 1000 Gr. olarak Gül yapraklı Antep Fıstıklı fitil lokum, File Antep fıstıklı fitil lokum, Sade Antep fıstıklı fitil lokum, Meyveli Antep Fıstıklı Fitil Lokum, Narlı Antep Fıstıklı Fitil lokumun yanısıra, 250 gr Türk Kahvesi, 250 gr Menengiç Kahvesi, 400 gr Bad..

125,00 TL

Ahşap Kutulu Kadayıf Lokum

75,00 TL / 750 Gr. Paket

Ahşap Kutulu Kadayıf Lokum

Ahşap Kutusunda Çikolatalı Kadayıf Lokum..

75,00 TL

Ahşap Lüx Kutu Hediyelik Antep Fıstıklı Fitil Lokum

Ahşap Lüx Kutu Hediyelik Antep Fıstıklı Fitil Lokum, Ahşap Kutusunda 1500 gr. Fitil Lokum..

150,00 TL

Gaziantep Hatırası Yöresel Lezzet Kutusu

90,00 TL / 800 Gr. Ahşap Kutu

Gaziantep Hatırası Yöresel Lezzet Kutusu

Gaziantep Hatırası Yöresel Lezzet Kutusu..

90,00 TL

Kalbim Sende Çift Kalp Lezzet Kutusu

Kavrulmuş İç Antep Fıstığı, Antep Fıstık Tuzlu Kavrulmuş Ana Çatlak, Antep Fıstıklı Ekstra Muska, Antep Fıstıklı Çikolatalı Bohça Lokum, Antep Fıstıklı Paşa Lokum, Antep Fıstık Ezmesi İkramlık Sarma içeriği ile lezzet patlaması... Toplam Ürün Miktarı 1900 gr ..

150,00 TL

Özel Kalpli Fıstıklım Kutusu

75,00 TL / 600 Gr. Kutu

Özel Kalpli Fıstıklım Kutusu

Antep Fıstıklı Paşa Lokum ve Çikolatalı Badem Draje içermektedir. Bu ürün sevdikleriniz için özel günlerinizde akılda kalıcı etkiler oluşturacaktır. Ayrıca kalpli kutu uzun süre kullanılabilir bir kutu olduğundan genellikle devamında takı kutusu olarak da kullanılmaktadır. İsteğinize göre i..

75,00 TL

Özel Kalpli Gülpembe Kutusu

Gül Yapraklı Antep Fıstıklı Paşa Lokum ve Çikolatalı Badem Draje içermektedir. Gül yapraklarının kokusunu ve lezzetini yoğun olarak hissedeceğiniz bu ürün sevdikleriniz için özel günlerinizde akılda kalıcı etkiler oluşturacaktır. Ayrıca kalpli kutu uzun süre kullanılabilir bir kutu olduğundan genell..

75,00 TL

Ceviz ve Antep Fıstığı Dolgulu İncir

Yükseklerde yetişen dağ incir ağaçlarından hasat edilerek en kaliteli ve en olgun ürünler özenle seçilir. Kurutulan incirin içine ceviz ve Antep Fıstığı özenle yerleştirilir ve lezzet patlaması yaşanır. Altında ise zengin karışık kuruyemişler ile Özel Ahşap Kutusunda gönderilir...

80,00 TL

Gül Yapraklı Fıstıklı Fitil Lokum

37,50 TL / 500 Gr. Paket

Gül Yapraklı Fıstıklı Fitil Lokum

Isparta'dan gelen gül yapraklarına sardık. Muhteşem lezzetine biz de karşı koyamadık...

37,50 TL

Gül Yapraklı Paşa Lokum

37,50 TL / 500 Gr. Kutu

Gül Yapraklı Paşa Lokum

Isparta'dan gelen gül yapraklarına sardık. Muhteşem lezzetine biz de karşı koyamadık...

37,50 TL

Love Ahşap Kutulu Renkli Draje Şeker

40,00 TL / Love Ahşap Kutulu Kırmızı Renkli Draje

Love Ahşap Kutulu Renkli Draje Şeker

Sevgilinizin en sevdiği rengi biliyor musunuz? Haydi ona bir sürpriz yapın ve en sevdiği renkte çikolatalı badem draje ile birlikte mesajınızı iletin.Mesajınızı kenarı yanık kartona yazıp kutu içerisinde istediğiniz adrese gönderelim. Güzel bir sürpriz ile sevdiğinizin kalp atışlarını hızlandırın!Fa..

40,00 TL

Öğrenci Sağlıklı Beslenme Paketi

35,00 TL / 600 Gr. Kutu

Öğrenci Sağlıklı Beslenme Paketi

Çocuğunuzun besleme kabına, sağlıklı beslenmesi için hergün biraz kuruyemiş ve kurumeyve koymayı unutmayın diye özel sağlıklı bir paket hazırladık. Özel Beslenme kabı içinde;✔️Fındık içi✔️Badem içi✔️Ceviz içi✔️Sultaniye Üzüm✔️Kara Üzüm✔️Sarı Leblebi✔️Gün Kurusu Kayısı..

35,00 TL

Haberlerden Ve Fırsatlardan Hemen Haberdar Olmak İçin Abone Ol