Destek
0 850 202 03 27
WhatsApp Sipariş
0537 442 49 99
Nefisso'da
Tüm Ürünler

Neden Nefisso?

Nefisso aracı firma kullanmaz. Antep Usulü tüm yöresel ürünleri kaynağından temin ederek en doğru şekilde üretir ve paketleyerek size doğrudan ulaştırır. 60 yılın verdiği tecrübenin gururunu; lezzetlerinde, fiyatlarında, kalitesinde, iletişim kolaylığında kısacası markalaşma yolunun her aşamasında size hissettirir.

Doğal ürünler

Üretim tesislerimize gelen tüm yöresel ürünlerimiz tamamen doğaldır. Her aşamada Antep usulü geleneksel yöntemleri koruyarak reçetesi tecrübelerimizde saklı üretim yöntemlerimiz vardır. Koruyucu katkı maddesi dahi kullanmadan doğal ve enfes lezzetler sunarız.

60 Yıllık Tecrübe

1960 yılından bu yana işin hem üretim kısmında hem de satış mağazalarımız sayesinde müşteri tarafında bulunduğumuz için engin bir tecrübeye sahibiz. Müşteri memnuniyeti kapsamında gelen her öneriyi üretim aşamasında dikkate aldığımız için bugün yöresel ürünler konusunda bölgede en iyi firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

Mutfağın Merkezindeyiz

Bilindiği gibi başta Gaziantep olmak üzere bölgemiz Gastronomi anlamında Türkiye’nin en özgün lezzetlerine sahiptir. Baklavadan salçaya, kuruyemişten lokumlara, peynir çeşitlerinden baharatlara kadar onlarca yöresel ürünü Nefisso’dan sipariş ederek en iyi ürünlere erişebilirsiniz.

Ürün Garantisi

Nefisso kaliteli ve doğal olmayan hiçbir ürünü size sunmaz. Sunduğumuz tüm ürünlerde sofralarınıza gelinceye kadar her türlü olumsuzluk karşısında garantili hizmet sunarız. Nefisso imzalı ürünlerimizin her zaman arkasındayız gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.

Kaliteli Ürün & Uygun Fiyat

Nefisso ürünleri üretim aşaması bitince kalite kontrol aşaması başlar. Tüm ürünleri sanki kendimiz tüketeceğiz gibi inceler kaliteli ürünlerin sürekliliğini sağlarız. Nefisso en kaliteli ürün en uygun fiyata satmak için çaba harcar.

Doğru Ambalaj

Kaliteli ürünler üretmek yetmez. Ürünü muhafaza etmekte en az kalite kadar önemlidir. Ambalajlarımızı seçerken ürünlerimizin doğallığını bozmayacak sağlıklı, kanserojen madde içermeyen, yapısı gereği atık maddelerden yapılmayan ambalajlar kullanılır. Bu konudaki en ufak ayrıntı bizim için önemlidir.

Hızlı Kargo

Kargo hizmeti anlaşmalı olduğumuz firmalarca geciktirilmeden yapılır. Saat 14:00 e kadar verilen siparişler, baklava kategorisindeki özel üretim gerektiren bir ürün içermiyorsa sipariş yoğunluğuna bağlı olmakla birlikte genellikle aynı gün kargoya verilir. İlgili saat sonrası verilen siparişler ve özel üretim gerektiren ürün içeren siparişler ise ertesi gün kargoya verilir. İstanbul ve Ankara merkez ilçelerinden sipariş verildiğinden ertesi gün kargo seçeneği sunmaktayız. Bu seçenekte siparişleriniz ertesi gün kapınıza gelir. Standart kargo seçiminde 150 TL üzeri siparişlerinizde kargo ücreti almıyoruz.

Kapıda Ödeme Kolaylığı

Sitemizden verdiğiniz siparişlerde kapıda ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz. Bu siparişler kargo firması tarafından adresinize getirildiğinde kredi kartı ile veya nakit olarak kargo görevlisine ödeme yapabilirsiniz. Kargo firması tarafından alınan hizmet ücreti 300 TL üzeri siparişlerde firmamız tarafından karşılanmaktadır.
Haberlerden Ve Fırsatlardan Hemen Haberdar Olmak İçin Abone Ol